Parki rozrywki dla dzieci Warszawa Mazowieckie

GRUPY

grupaWWW3

Wycieczka
nie z tej ziemi !

Kosmiczne Ranczo spodoba się zarówno przedszkolakom jak i uczniom z klas 1-3.

Element edukacyjny zapewnią wystawy związane z eksploracją kosmosu - w tym modele rakiet i ogromny lądownik księżycowy. A element zabawowy... cała reszta. Place zabaw, karuzele i zadaszona sala z kolejnymi atrakcjami. Nudy nie będzie.

Jest też dostępna oferta gastronomiczna, która dopełni kosmiczną wizytę.

cena 49zł/dziecko

– cena zawiera warsztaty z malowania meteorytów

– 1 opiekun na 10 gratis ( przy mniejszych dzieciach lub grupach dzieci z niepełnosprawnościami ustalamy to indywidualnie)
– kawka/herbatka oraz ciasteczko dla opiekunów i kierowców

– w przypadku zamówienia obiadów – 1 opiekun na 10 dzieci otrzymuje obiad gratis + kierowca autobusu też otrzyma od nas obiad gratis

ZAPRASZAMY - zapisujemy już grupy na maj/czerwiec 2024

tel. 694 892 777
grupy@kosmiczneranczo.pl
Do kosmaczenia, znaczy zobaczenia !!!

Odkryj tajemnice historii i magię kosmosu podczas jednej wyprawy!
Jadąc lub wracając z Kosmicznego Rancza zachęcamy również do odwiedzin na pobliskim Zamku w Czersku. Znajduje się on zaledwie 9 km od naszego parku.
Średniowieczny, gotycki zamek wybudowany został przez księcia Janusza Starszego na przełomie XIV i XV wieku na miejscu wcześniejszego grodu. Chociaż w ciągu wieków został mocno zniszczony, to jego wyniosłe wieże górujące nad okolicą nadal świadczą o wspaniałej historii Mazowsza.

Na szybkie zwiedzanie wystarczy tam godzina, dlatego opcja połączenia dwóch miejsc podczas jednej wizyty - jest jak najbardziej realna. Polecamy.

KosmoPOLECAJKA

zamek CZERSK

Shopping Cart